Národný týždeň manželstva 2021

Národný týždeň manželstva 2021
je už síce minulosťou, ale treba sa nám ešte ohliadnuť, „vychytať muchy“, popremýšľať a nájsť námety na jeho vylepšenie.
Preto vás veľmi pekne prosíme, aby ste vyplnili krátučký formulár.  Formulár je samozrejme anonymný. Akákoľvek spätná väzba je vítaná a ďakujeme za ňu vopred.

TU JE LINK NA FORMULÁR

Na stránkach ntm.sk a botka.tv si ešte môžete pozrieť zo záznamu niektoré zaujímavé aktivity, ktoré prebiehali počas NTM.
Dávame do pozornosti najmä:
Ďakujeme za zaujímavú videokonferenciu o emóciách naším kresťanským koučom:)
Môžete ich aj naďalej kontaktovať, zoznam koučov z Nitry a okolia nájdete na našej stránke.

—————————————————————————————————————————————————-

Milí manželia!

Opäť po roku budeme mať možnosť popracovať na sebe i našom manželstve. Máme tu už po 11 krát  Národný týždeň manželstva, tento rok s ďalšou peknou témou Bezpečne v manželstve. Môžete (či lepšie musíte:) si ho užiť z pohodlia a bezpečia svojej obývačky. Budete sa môcť spoločne zamýšľať nad tým, čo vytvára bezpečie či naopak nebezpečie vo vašom vzťahu. S online ponukou rôznych aktivít prichádza národný tím, regionálne tímy a my tiež v Centre pre rodinu sme pripravili program, ktorý veríme, že vás môže „nakopnúť“  vytiahnuť na svetlo Božie všetko, čo sa nestíha a v behu všedných dní „zametá pod koberec“.
Je veľmi dobré urobiť z času na čas poriadne upratovanie, vyvetrať a nebáť sa ani odkryť rany a zranenia, aby sa mohli vyčistiť a zahojiť! Veríme, že využijete túto ponuku a že si z nej každý deň vyberiete niečo, čo vás obohatí a posunie vo vzájomnej láske. Veď čo je dôležitejšie ako láska, pokoj a dobré vzťahy v rodine? Bez námahy a obete to nie je možné a preto sa môžete už teraz začať pripravovať – veriť, túžiť, prosiť, aby ste na konci budúceho týždňa mohli povedať: oplatilo sa investovať čas, peniaze, námahu do nášho vzťahu, sme si bližší a šťastnejší:))) Pod kobercom začas už nič nie je!
Ďakujeme nášmu otcovi biskupovi Viliamovi Judákovi, ktorý na nás myslí v modlitbách a v januári odslúžil svätú omšu za rodiny.
Naša vďaka patrí aj kňazom za duchovnú podporu a odslúženie svätých omší, Hanke Stehlíkovej za výrobu plagátiku a kresťanským koučom za skvelé ponuky. Budú šťastní, keď sa v stredu pripojíte na videokonferenciu, objednáte sa na koučing a spolu nájdete „svetlo v tunely“.
A na záver ešte jedna špeciálna ponuka: ak máte vy alebo vaši blízki výročie sobáša, pošlite nám mená a môžete aj svadobné foto. Bude za týchto manželov v nedeľu 14.2. odslúžená svätá omša.
Ako sa hovorí – kto hľadá, nájde: všetko info je na stránke ntm.sk a naša ponuka na plagáte, ale POZOR!
Na stránku sa nám dal vložiť iba plagát v jpg formáte, ktorý nemá funkčné odkazy.

Linky nájdete tu: PLAGÁT


Pondelok 8.2.  19.00   Svätá omša a adorácia 

Streda 10.2.  20.00 Bezpečne s emóciam  vo vzťahu

Nedeľa 14.2. 10:30 Svätá omša za manželov, ktorí majú v tomto roku výročie manželstva 10,20,…rokov

Termín ukážkového bezplatného koučingu si môžete telefonicky dohodnúť s kresťanským koučom pre Nitru a okolie podľa vlastného výberu zo zoznamu koučov na stránke CPR

Toto je iba náhľad plagátu: