Letný rodinný pobyt 2019

Rodinný pobyt sa tento rok konal v Rodinkove, v Dome prijatia pre rodiny a boli sme tam aj naozaj veľmi pekne prijatí:) Ďakujeme duchovnému správcovi Rodinkova o. Romanovi Sekovi, že  si na nás našiel čas a odslúžil nám záverečnú svätú omšu, počas ktorej nám v homílii porozprával svedectvo o tom, ako sa postupne Rodinkovo budovalo v dôvere v Božiu prozreteľnosť. My sme sa tam cítili ako doma. Boli tam dobrí ľudia, aj dobrovoľníci, ktorí sa o nás starali. Stála prítomnosť Ježiša v oltárnej sviatosti v kaplnke, krásna jedáleň, veľká spoločenská miestnosť, kopec herní, ohnisko, ihriská pre malých i veľkých sú prispôsobené potrebám rodín. Nechýbal kňaz otec Jozef Hegglin, modlitby,  skvelí animátori, splav, karneval, spoznávanie okolia, zaujímavá prednáška o výchove detí, šašo Ľuboš so svojím zábavným vystúpením, jaskyňa s pravekými kosťami, nočná hra, orientačná hra, kávička, nanuky, pípa:) a samozrejme nočné kreácie zanietených spevákov:)
Ilustračná fotka je z pútneho miesta Butkov, kde sme slávili nedeľnú svätú omšu a boli sme očarení tým, čo na Slovensku máme:)
Ďakujeme za spätné väzby :
  • Chceme sa všetkým organizátorom rodinných pobytov zo srdca poďakovať za krásnych pár dní, ktoré sme mohli prežiť spolu s Vami. Už siedmy krát ste nás prijali medzi seba a cítili sme sa medzi Vami, ako vždy, veľmi príjemne. Možno by Vám pomohlo, keby sme Vás upozornili na nejaké chyby, ktoré robíte pri organizovaní rodinných pobytov. Asi Vám tým nepomôžeme posúvať sa dopredu, ale my vnímame všetko, čo pre nás pripravujete ako VÝBORNÉ😃. Tento ročník sa určite zapíše do histórie rodinných pobytov ako jeden z najlepších. Nám sa počas dovolenky podarilo naozaj oddýchnuť si, vypnúť a zabudnúť na všetky starosti. Vďaka. Želáme a vyprosujeme Vám Božie požehnanie.
          PS: Naša dcéra predsa len našla jednu chybu: pobyt by mal trvať aspoň dva týždne!
  • Mile CPR,

fotky nemaju chybu, ale este lepsie je video, super!

Ale navacsia bomba ste vy, cele CPR, ze dokaze pripravit pre ludi taketo uzasne chvile!

Nech vas Pan Boh pozehnava!  

Ďakujeme Mariánovi B. za foto a video služby:) Čo sme všetko postíhali vidieť, počuť, zažiť – kuk  rýchly prehľad🙂
Zahajujeme prihlasovanie na Letný rodinný pobyt s Centrom pre rodinu
Pobyt sa bude konať od 3.augusta do 8. augusta, v Rodinkove pre Belušských Slatinách, pozývame srdečne:)
Bližšie informácie si stiahnite vo worde a prosíme až po dôkladnom prečítaní vyplňte PRIHLÁŠKU:
Ďakujeme a tešíme sa:)