Vďaka za vašu štedrosť alias ako dopadol VCHJ 2017

Milí priatelia, dobrodinci,
chceme sa Vám veľmi poďakovať za Váš príspevok času, financií, produktov, modlitieb na naše charitatívne aktivity pre rodiny a osamelých v nepriaznivej situácii.
Tým že ste prispeli na adventné vence, alebo ste sa akoukoľvek formou podieľali na  výťažku 11. charitatívneho  vianočného  jarmoku, ste pomohli okolo 60-  tim rodinám z Nitry a okolia. Otec biskup taktiež prispel ďalším vyše 30- tim  rodinám. Dievčatá v kancelárii už usilovne prerozdeľujú  a odovzdávajú výťažok –   z jarmoku  6025 € a z ponuky adventných vencov 1640 €.
Atmosféra jarmoku  bola úžasná, sme vďační za všetkých zúčastnených, rekordných 14 dobročinných stánkov, dodávku čerstvej čečiny,  unplugged live, super hudobný podmaz, a mnoho iných milých drobností, napríklad – svietilo nám pravé betlehemské svetielko, ktoré nám priniesli skauti:)
Prosíme, aby ste naše poďakovanie tlmočili  všetkým, o ktorých viete, že pomohli…
Na to, aby sme adventnú pomoc mohli uskutočniť v čo najlepšej miere, ďakujeme aj našej farnosti Klokočina, Nadácii ZSE, nadácii GRANVIA, CCVČ, za kapustničku spoločnosti Stravovanie u Líšku za podporu sponzorom Anke Kolesárovej, Ladislavovi Andelovi, Ľubomírovi Pištekovi (VV DESIGN Bratislava, s.r.o.), Jurajovi Némethovi (Agrolens s.r.o.), Vladimírovi Nevlahovi (Profi-gastro), Elene Puškášovej a Danke Sedláčkovej.
Nech Vás Pán požehnáva nielen v tento sviatočný čas!
Predsedníctvo a pracovníci
Centrum pre rodinu – Nitra