Kampaň Sviečka za nenarodené deti 2021

Rozsvieťme Slovensko 🕯

Príbehy - Sviečka za nenarodené deti

2. november sa blíži a Fórum života otvára kampaň, ktorou chce upriamiť pozornosť na každý jeden stratený život nenarodeného dieťaťa. Symbolom uctenia ich pamiatky je akt zapálenia sviečky, ku ktorému Vás všetkých pozývame.
Tak ako po minulé roky budeme distribuovať sviečky prevažne do kostolov, ale aj do obchodov, kníhkupectiev a lekární… Sviečku za nenarodené deti budete môcť zapáliť aj virtuálne (presne tam sa objaví, kde zadáš adresu:) prostredníctvom stránky www.sviecka.forumzivota.sk .
Minulý rok, kedy pretrvávala pandemická situácia, neprial našej kampani. Avšak robili sme všetko preto aby sme mohli naďalej pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Tohtoročná kampaň je pre nás mimoriadne dôležitá a potrebujeme aj vašu pomoc, aby sme mohli pokračovať v našej činnosti. Ďakujeme všetkým, ktorí prispejú na našu zbierku a pomôžu tak tehotným matkám v núdzi a rodinám v problémoch. ❤
Viac informácií o kampani: https://bit.ly/rozsvietme_slovensko

Pripojili sme sa aj my v Centre pre rodinu.

Tento rok distribuujeme do nitrianskeho kraja cca 3200 sviečok malých plastových a 1600 veľkých sklenených. Olepovali ich žienky – dobrovoľníčky a boli sme na fare v Zbehoch. Ďakujeme pánovi dekanovi  Gallasovi za pekné prijatie a povzbudenie.